bizim hikayemiz

2004 yılında Devlet okulunda tenis takımı kurma hayali ile başladı, şimdi çalışmalarımız sonucunda  650 lisanslı oyuncu sayısına ulaşan kocaman bir Tenis Ailesiyiz.
gtasampiyona
gtalogoonsayfa (1)
DERNEĞİMİZİN

KURULUŞ AMACI

Gençlik ve Spor bakanlığı ve içişleri bakanlığının belirlediği çerçevede hareket ederek Federasyonlara destek olmak.

Toplumda ihtiyaç duyulan sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmek.

Tenis sporunu sağlıklı yaşam aracı olarak tanıtmak.

İnsanların keyif aldığı sosyal bir yapı oluşturmak.

Tüm yaş gruplarında spor organizasyonları yapmak.

Diğer kulüplerle sportif rekabet yaparken,sporun rekreatif ve yarışma ruhunu ortaya çıkaran organizasyonlar gerçekleştirmek

DERNEĞİMİZİN

yÖNETİM KURULU

Yönetim KuruluYedek Üyeler
Başkan: Köksal GENÇEsra BALLI
Başkan yrd: İsa RZAYEVKemal ÇANAKLI
Önder Özgür BOLAHakan AĞDAŞ
Metin AKSUBurant ÇİÇEK
Ali Fuat KAYASedat YÖNGEL
Cengiz SAVAŞŞebnem TEZEL
Memduh TURANAydın YURDUM

Arı (Sinek) Kuşu / Hummingbird

Logomuzun Hikayesi

  • Saniyede 70-80 defa kanat çırparak havada asılı kalıyor ve arıların bile zor ulaştığı derinlikteki çiçek özlerini topluyor.
  • Bu kuşun bir günde tükettiği enerji miktarına anlaşılır bir örnek verirsek; bu sayı bir insanın günde 1300 hamburgerin vereceği kaloriyi yakması anlamına geliyor.
  • Eğer biz insanlar sinek kuşları gibi hareketli olup onlar gibi güç sarfediyor olsaydık kalbimiz dakikada 1260 kez atar, vücut ısımızda 3800 dereceye ulaşırdı.
  • Biz de kulüp olarak bu kuşlardan esinlenerek;kimseden yardım beklemeden,çok çalışarak ülkenin en ücra yerlerinden kimsenin ulaşamadığı yerlerde yetenekleri keşfetmek ve Türk sporuna kazandırmak amacıyla bu logoyu seçtik.

Vizyonumuz

 

 

Yerel ve sosyal yaşama her zaman destek olmak.Sürekli eğitim desteği vererek çalışanların gelişimini ve motivasyonunu arttırmak.Uluslar arası standartlardaki değişimleri uygulama alanına koymak. Uygulamış olduğumuz projeler ile sosyal yaşamın gelişimini sağlamak.Toplam kalite yönetim sistemindeki gerekli değişiklikleri yapmak.

Misyonumuz

Tenis sporunu, her yaş grubundaki insanların tanımasını sağlamak.  Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek kaynakları en etkin şekilde kullanmak. Çevreye saygı duyarak evrensel değerleri kapsayan  hizmetleri  sunmak. Fair  play, kişiye saygı, dürüstlük, dayanışma ve kurumsallık  gibi değerleri ön plana çıkarmak. Tenis  sporunun  rekreatif ve yarışma  heyecanını yaşamak , yaşatmak.